Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj yaptırarak her saniye iddialı görünmenizi sağlamamızı ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu düşünüyoruz. Bu uygulama sayesinde mükemmel bir görünüme sahip olacaksınız.

Sizlerde sürekli kalıcı bir görünüm istiyorsanız bu hizmetimizden hemen yararlanın.. Bize buradan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Makyaj bu zamana kadar çekici ve bakımlı olmak isteyen kadınların hayatında çok önemli yere sahip olmuştur.

Uygulamada kullanılan boyalar sayesinde kişiler sürekli bakımlı ve çekici görünmektedirler. Kayseri güzellik salonumuzda verdiğimiz bu hizmet sayesinde sizlerde bu bakıma sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sağlığa zararı olmaması ile birlikte çok güzel sonuçlar vermektedir.

Makyaj yapmak için vaktiniz yoksa eğer bu uygulama tam size göre. 7/24 bakımlı görünmenin formülü kalıcı makyajda!

Peki Kalıcı Makyaj Nedir?

Cildinize uygun kullanılan boyalar iğneler yardımıyla cildinize uygulanmaktadır. Kalın kaşlar ve dolgun dudaklar trende girince bu güzellik uygulamasına da talep doğrudan arttı

Kalıcı makyaj uygulamaları hangi bölgelere uyguluyoruz ?

  1. Kaş,
  2. Göz ve
  3. Dudaklara uygulanmaktadır . Her bölgenin teknik kullanımı farklıdır.

Allopecia, Vitiligo, yara izleri ve ciltteki en belirgin cilt lekeleridir. Kalıcı kaş makyajı güzellik merkezlerinde en çok uygulananlar arasında yer alıyor. Kaşlara yeniden şekil verilir veya kaştaki seyrek görünüş doldurulabilir.

Kalıcı Eyliner bahsedecek olursak makyajda en dikkat çeken kısmı diyebiliriz. Profesyonel göz makyajı ile iddialı ,vurucu, genç bakışlara sahip olabilirsiniz . Kalıcı eyeliner ile birlikte, büyük gözleriniz küçük, normal olacağı gibi, küçük gözlerinizde daha büyük ve çekici görünmesi sağlıyoruz.