ipek Kirpik

İpek kirpik , Yapay kirpikler ile dönemsel uzatma yöntemine diyoruz.

Gür kirpikleri olmasını kim istemez ? Hemen bizlerle iletişime geçin istediğiniz ipek kirpik görünümüne sizi kavuşturalım.

Kirpikler yüzün en güzel aksesuarlarındandır. Karşınızdaki insanın yüzünüzde ilk gördüğü yer olan gözleriniz ile bütünlük sağlayan kirpikleriniz, bakışlarınıza derinlik katarak anlamlaştırır.

Yapısında kullanılan ipek sayesinde yumuşak bir dokuya sahip olur. Son zamanlarda tercih edilmesi de buna dayanır

Hemen buradan bizlerle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz !

Hangi Malzemeler Kullanılır ?

  1. Vizon
  2. Saf ipek
  3. Doğal insan saçı karışımlarının olduğu yapay kirpik maddesi.

İpek Kirpik Kirpiklerime Zarar Verir Mi ?

Yapılan uygulama kesinlikle kirpiklerinize zarar vermez. Steril bir ortamda yapılmalıdır çünkü gözlerimiz vücudumuzun en hassas yerlerindendir. Bu titizliğe dikkat edilmediği takdirde beklediğiniz sonuçlara ulaşamayabilir, hatta kötü sürprizlerle dahi karşılaşabilirsiniz

Bakımlı ve güzel olmak, kendinizi iyi hissetmenizi ve gün içinde verimliliğinizin artmasını sağlamanın en etkili yollarındandır. 

Rimel kullanmamak veya zamandan tasarruf etmek isteyen kadınlar için oldukça faydalı bir yöntemdir. Suya , denize karşı dayanıklık gösterir. 3-4 hafta kalıcılığı mevcuttur.

Kişilerin tercihlerine göre yoğunluğu ve uzunluğu ayarlanmaktadır. Orjinal kirpiklerinizin üzerine uygulanarak onlara çarpıcı görünüm sağlar. Gerçekten saf ipekten elde edilen malzemesi, gözlerinize uygun bir şekilde tek tek yapıştırılır.

Gözlerinize doğal yönden derinlik katmak istiyorsanız bu yöntem tam size göre. Makyaj malzemelerinin gereksiz ağırlığından sizleri kurtarıyor aynı zamanda gününüzden tasarruf etmenizi sağlamaktayız.