Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Cilt bakımı, 23 aşamalı profesyonel bir hizmetten oluşmaktadır. Cilt bakımı Kayseri ve Çanakkale şubemizde bulunmaktadır.

Şimdi buradan bizlerle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.

KAYSERİ CİLT BAKIMI

Kayseri güzellik salonu şubemizde güncel teknolojik araçlar ile kayseri cilt bakımı başta olmak üzere ve diğer güzellik uygulamalarını hizmetinize sunmaktayız. Maliyeti azaltmak için yapılan tuzalardan uzak, siz değerli müşterilerimize gerçek dışı beklentiler sunmadan başarılı bir hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktayız.

Fiyat anlayışımız, önce ücreti yükseltip daha sonra %50 ücreti düşürerek değil maliyet hesaplaması yaparak en uygun fiyatları size sunarak hizmet verme üzerine kurduk.  Kendinizi iyi hissettirmek için hemen bizlerle iletişime geçin .

Erken yaşlarda bakım uygulamak gelecek sorunların önüne geçmek için çok önemlidir. Düzenli olarak yapılan bakımlar ileri ki yaşlarda oluşabilecek kırışıklıklarınıza engel olacaktır. 

Sağlıklı ve dikkat çekici cildinizin olması kendinizi iyi hissetmenizi sağladığı için ruh sağlığınızı da iyileştirmektedir. Aynı zamanda cilt yapısının kendi işini yerine getirmesinden dolayı önemlidir.

Kişi cildiyle uyumlu olarak yaptığı bakımların yaş ilerledikçe ve hayat şartlarıyla oluşabilecek

  1. Cilt Lekeleri
  2. Cildin Sarkması
  3. Akne benzeri durumların önüne geçilmesi için önem arz etmektedir.

Görünen güzellik olsa da aslında önceliğimiz cilt yapısının özelliğini kaybetmemesidir. Ciltlerimiz güneş ışınları , soğuk ve kuru havalar gibi bir çok durumdan etkilenmektedir. Cilt derimizin de vücudumuzda ki organlar gibi korunması lazımdır.

CİLT BAKIMI NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ ?

Amacımız yalnız güzel olmak değil ; ruhsal anlamda da sağlıklı olmaktır. Sivilce, cilt lekeleri, kırışıklıklar için birçok ürün kullanmaktayız.

Cildimize uygun ürünler ve yöntemlerin seçmemiz ile ;

  • Sivilce, siyah nokta sorunları gidermekte,
  • Cilt lekelerini azaltmakta,
  • Yaşlanma belirtilerini oldukça geciktirmektedir
  • Gözenekler zamanla küçülür,
  • Renk uyumsuzlukları azaltarak cilt tonunuzu eşitler,
  • Komedon uygulaması ile siyah noktalarınız ortadan kaldırılır.

Cildimizin ihtiyacını bilip yapısını anlamak ve gerekli ürünler ile lazım olan uygulamayı yapmak alanında profesyonel kişilerin işidir. Burada gözden kesinlikle kaçrılmayacak nokta uygulamada yanlışlar yapıldığında daha kötü sonuçlar alacağımızdır.

Ne kadar ürünler alıp kullansak da günümüz de cildimize hak ettiği doğallığı bu yöntemler ile sunamayız . Bundan dolayı yaptıklarımıza ek olarak cihazlar ile profesyonel destek almalıyız ki istediğimiz doğallığa ve güzelliğe kavuşalım . 

Ürünleri, bize bu konuda yardımcı olan en önemli araçlardır. Cildiniz ile uyumlu işlemlerin yapılması, yapılacak olan hizmetin bulunduğunuz mevsimle uyumlu olması, çok önemlidir. Sizlerde hemen istediğiniz doğal güzelliğe ulaşmak için Kayseri güzellik merkezimizle hemen iletişime geçin.