Masaj ve Sağlıklı Yaşam

Masaj Hizmetlerimiz

aromaterapi masajı

AROMATERAPİ MASAJI

Aromaterapi, kelime anlamı olarak koku molekülleri ile yapılan bir terapi yöntemini işaret etmektedir. Aromaterapi masajı ise aromatik yağların kullanıldığı bir türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Malatya masaj salonu, Çanakkale masaj salonu, Kayseri masaj salonu Masaj&Spa hizmeti verdiğimiz şubelerimizdir.

KLASİK MASAJ

Klasik Masaj , batı tekniğinden günümüze uzanmıştır. Germe ve vuruş yöntemlerini içerisinde bulunduran klasik masajın bir diğer ismi İsveç .Klasik Malatya masaj , Malatya spa, Çanakkale masaj , Çanakkale spa Kayseri masaj , Kayseri Spa masaj salonu en fazla tercih edilen ve sevilerek uygulanan işlemlerden biridir. Masaj salonu bu uygulama sayesinde vücudunuzdaki kan dolaşımı hızlandığından çok daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Sırt Masajı

Refleksoloji Masajı ayak, el ve kulaklarda bulunan özel refleks yerlerine basınç uygulayarak bu noktalarla bağlantılı olan organ ve sistemlerin tedavi edilmesini amaçlayan bir yöntemdir.

medikal masaj

Profesyonel bir terapi tekniği olan isveç masajı günümüzde oldukça popüler hale gelen bir spa tekniğidir. Özellikle artan iş stresi ve hayat sorunları derken kişiler giderek monotonlaşan yaşamlarıyla birlikte birçok sağlık sorunu ile karşılaşırlar. Bu sorunları aşmanın en önemli yolu ise klasik isveç masajı olarak tanımlanan bir spa tekniği olan terapiden geçer.

mix masaj

Isıtıcı etkisi olan kremlerle uygulanan masaj, vücutta büyük oranda rahatlama meydana getirir. Özel olarak hazırlanan karışım, uzman kişiler tarafından uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve bunlara bağlı olarak meydana gelen romatizmal rahatsızlıklar giderilir. Sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları için ideal bir masaj yöntemi olan mix masaj, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde uygulanan bir tekniktir.

Sultan Masajı

Sultan masajı diğer adı da dört el masajı ya da tandem masajıdır. İki terapistin bir kişiye aynı anda ve birbiri ile senkronize şekilde uygulanan masaj ve terapi yöntemidir. Burada en önemli şey iki terapistinde aynı anda senkronize şekilde olmaları tedavinin olumlu sonuçlanmasını sağlayacaktır.