Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme canlılığını yitirmiş dudakların özel makyaj boyaları kullanılarak eski canlılığına getirme işlemidir. Kişiye daha canlı, pürüzsüz ve genç bir görünüm kazandıran dudak renklendirme işlemi, dudaklara doğal bir görünüm vermektedir.

Belirlediğiniz rengin çok kısa sürede uygulanabildiği dudak renklendirme işlemi, birçok ünlü tarafından da kullanılmaktadır. Dudak renklendirme işlemi, kalıcı makyaj işlemlerinde sıkça kullanılan vücudun doğallığını bozmadan yapılan bir işlemdir. Kayseri Armoni Life Güzellik ve Spa ailesi olarak sağlığınızı önemsiyoruz ve hiçbir şekilde doğal olmayan yöntemleri uygulamıyoruz.

Hemen buradan bizlerle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz !

Neden Dudak Rengi Solar?

İlerleyen yaş ile birlikte canlılığını yitiren dudaklar, zaman ilerledikçe mat ve solgun bir hal alır. 25’li yaşlardan sonra karşılaşılan bu durum 30’lu yaşların sonunda daha solgun bir hal alır. Bu durumun asıl sebebi, derideki pigmentlerin zaman içerisinde canlılığını kaybetmesinden kaynaklanır.

Dudak renklendirme işlemi dudak gençleştirme olarak da karşımıza çıkmakta. Özel uzmanlarımız tarafından yapılan Dudak Renklendirme İşlemi Kayseri Güzellik Merkezimizde siz değerli müşterilerini bekliyor.

Dudak Renklendirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme işlemi aslında bir kalıcı makyaj uygulamasıdır. Doğal dudak renginizi belirleyen kalıcı makyaj uzmanları, organik renkler arasından renk seçimi yapmanıza yardımcı olur. Seçtiğiniz işleme göre işleme başlayan uzmanlarımız, dudağınızın 0.3 – 0.5 milimetre altına renk pigmentlerini yerleştirir.

Bu pigmentler doğal dudak renginize uyumlu ve tamamen organik bir yapıdadır.

Dudak Rengini Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dudak rengini seçerken birçok etmeni göz önünde bulundururuz. Dudak rengini seçerken nelere dikkat etmeliyiz peki? Birkaç maddede sıralayacak olursak :

  • Eski dudak rengimizle olan uyumu
  • Yüz hatlarımıza uygun renk seçimi
  • Canlılığını erken yitirmeyecek renkler
  • Uzmanların önerisinin dikkate alınması

Kalıcı makyaj uzmanlarımızdan destek almak için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.