ARMONİLİFE SPA & GÜZELLİK SALONU
2018 YILINDA SELMA VE SONER ŞERBET ÇIFTI TARAFINDAN TEMELLERI ATILAN ARMONI LIFE SPA ŞUAN TÜRKIYE GENELINDE MALATYA, KAYSERI VE ÇANAKKALE DEKI ŞUBELERIYLE HIZMET VERMEKTEDIR. ARMONI LIFE SPA KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE HIZMETLERINI DAHA GENIŞ KITLELERE ULAŞTIRMAK ADINA HIZMET KALITESINI HER ZAMAN ARTTIRMIŞ VE YENILIKÇI BIR ANLAYIŞLA MASAJ SEKTÖRÜNÜN KÖTÜ ALGISINI DEĞIŞTIRMIŞTIR. TÜM ŞUBELERINDE YÜKSELEN BIR MEMNUNIYET YAKALAMIŞ OLAN ARMONI LIFE SPA “ŞIMDI YENILENMENIN TAM ZAMANI “ SLOGANIYLA ADINDAN SÖZ ETTIREN BIR SPA MERKEZI OLMUŞTUR.

Masaj uygulamaları nın yanı sıra, şubelerimizde güzellik hizmetleri ve bünyemizdeki fizyoterapist lerimiz ile sağlıklı yaşam uygulamaları konusunda siz değerli misafirlerimize hizmet veriyoruz.

VİZYONUMUZ
Armoni Spa olarak vizyonumuz kalite ve hizmet standartları ile Türkiye başta olmak üzere Avrupa ve tüm dünyada bilinen bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ
Sihirli eller mottosu altındaki Armoni Life Spa merkezlerinin misyonu;
Misafirlerine huzur, dinginlik sağlamak ve sağlıklı yaşam tarzı sunmaktadır. Amacımız yenilikçi fikirlerle sektörde hep aranılan ve adından söz ettiren bir marka olmaktır..

ARMONİLİFE SPA & GÜZELLİK SALONU

ŞİMDİ YENİLENME ZAMANI

 • ARİF
  Mesleki etik içerisinde Malatya da memnun ayırlayabileceğiniz, güleryüzlü çalışanların olduğu işini profesyonel şekilde yapan mükemmel bir yer.
  ARİF
 • HAKAN
  İş yeri sahibi çok hanımefendi, çalışanlar da öyle. Masaj kalitesi on numara yıllar önce yurt dışında böyle bir masaj yaptırmıştım fizyoterapist lerle çalışıyorlar herkese tavsiye ediyorum.
  HAKAN
 • MİRAY
  Sık sık masaj yaptıran biriyim, verdiğiniz hizmetten memnun kaldım. Tesekkurler basarılarınızın devamını diliyorum.
  MİRAY

Profesyonel Hizmetlerimiz İle Tanışmanızın Tam Zamanı

fizyoterapist ve uzman terapistler

profesyonel masaj uygulamaları

hilton tipi duş sistemleri

AROMATİK
yağlar

Malatya Şubemiz

Adres: Aslanbey, Ögretmenevi Karşısı, İnönü Cd., 44100 Battalgazi/MALATYA

Telefon: 0538 771 4144

Çanakkale Şubemiz

Adres: Boğaz Sokak, Eski Müze arkası, Aktur Step Altı Barbaros/ÇANAKKALE

Telefon:  0545 464 3216

Kayseri Şubemiz

Adres: Kılıçaslan Mahallesi, Sivas Cad., Gözde Apt. No:60/C ( Emirgan Çay Bahçesi Karşısı)

Telefon: 0533 026 4438